Інноваційні технології будівництва
Ремонт квартир
Елітний ремонт квартир — для клієнтів, які обирають комфорт
Про послугу
Ремонт квартир
Елітний ремонт квартир призначений для клієнтів, яким важливий індивідуальний підхід, які не звикли відмовляти собі в комфорті. Це перероблення вищого класу, яке передбачає використання найсучасніших будівельних матеріалів і технологічних рішень. Такий інтер'єр, говорить про респектабельність, добробут і тонкий смак свого власника. Компанія «Інноваційні Технології Будівництва» виконує елітний ремонт квартир в Києві за міжнародними стандартами якості та по розумним цінам.

«Інноваційні Технології Будівництва» робить елітний ремонт квартир, застосовуючи свіжі дизайнерські рішення. При цьому ми виконуємо проєкти будь-якої складності та масштабу.
Пропонуємо індивідуальний підхід до вирішення складних архітектурних завдань — зробити житло комфортним, сучасним, продуманим до дрібниць. Роблячи елітний ремонт, ми врахуємо призначення житлового простору та інтереси всієї родини.
Ми по-справжньому цінуємо час і наша мета скоротити вашу участь в ремонті до мінімуму. Потрібно всього лише розповісти про побажання дизайнерові, вибрати спільно оздоблювальні матеріали, меблі та обладнання і поетапно приймати виконану роботу, все інше — турбота і відповідальність компанії «Інноваційні Технології Будівництва».

Беремо на себе питання комплектації об'єкта, несемо відповідальність за якість і своєчасність матеріалів, що поставляються, що є гарантом дотримання термінів. Співпрацюємо тільки з провідними виробниками обробних матеріалів, обладнання, техніки та меблів.

Вартість елітного ремонту квартир «під ключ» залежить від складності робіт з дорогими матеріалами та обладнанням, вимог, що пред'являються клієнтом до інтер'єру.
Ми справжні фанати, нашої роботи. Звертайтеся до професіоналів, замовляйте якісний елітний ремонт під ключ в компанії «Інноваційні Технології Будівництва». Дозвольте собі будинок своєї мрії!

Дизайнерський ремонт квартир в Києві та Київській області — спеціалізація компанії «Інноваційні Технології Будівництва».


реалізованих проєктів
75+
Виконані роботи
Виконані роботи
Отримайте консультацію від наших професіоналів
Рябчук Максим
Засновник компанії «Інноваційні технології будівництва»
Провідний інженер, з досвідом більш ніж 20 років у будівництві
Робота з дорогими матеріалами, індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта, конфіденційність, дотримання термінів виповнення робіт — основні пріоритети компанії.
Контакти
+38 067 107 71 77
+38 097 383 83 35
itb.office2019@gmail.com
© 2020. All Rights Reserved. Designed by Red and White Agency
Made on
Tilda