Інноваційні технології будівництва
Ремонт та проєктування приватних будинків
Елітний ремонт будинків відповідальне рішення для досвідченої компанії.
Про послугу
Ремонт та проєктування приватних будинків
Елітний ремонт будинків, таунхаусів, котеджів і особняків в Києві та Київській області відповідальне рішення для досвідченої компанії. Ключову роль відіграє досвід сфери будівництва та оздоблення елітної нерухомості, робота з дорогими матеріалами.
Пріоритетними реалізації будівельних проєктів:

  • індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта;
  • авторський дизайн;
  • грамотне поєднання естетики, креативних рішень і функціональності;
  • використання дорогих оздоблювальних матеріалів (деревини, каменю і т.д.) і елементів декору, в тому числі брендових і спеціально розроблених під замовника.
Преміум ремонт і обробка класу люкс завжди виконуємо «під ключ», причому, в цю послугу можуть входити також постачання, збірка і розставлення предметів меблів.
Стиль обробки — від традиційної класики та Провансу до модних ф'южн, артдеко і сміливих рішень в стилі мінімалізм. Всі ці моменти, а також майбутній дизайн-проєкт узгоджуються і складаються з урахуванням вимог, побажань і переваг клієнта.
Команда будівельної компанії "Інноваційні Технології Будівництва" строго дотримуються всі чинних галузі ГОСТів, нормативів Сніп і вимог проєктної документації.

Дизайнерський ремонт будинків в Києві та Київській області — спеціалізація компанії «Інноваційні Технології Будівництва».

Ремонт таунхаусів, котеджів і особняків під ключ від будівельної компанії "Інноваційні Технології Будівництва" - це виключно позитивні емоції для вас і вашої родини!


реалізованих проєктів
75+
Виконані роботи
Отримайте консультацію від наших професіоналів
Рябчук Максим
Засновник компанії «Інноваційні технології будівництва»
Провідний інженер, з досвідом більш ніж 20 років у будівництві
Робота з дорогими матеріалами, індивідуальний підхід до запитів кожного клієнта, конфіденційність, дотримання термінів виповнення робіт — основні пріоритети компанії.
Контакти
+38 067 107 71 77
+38 097 383 83 35
itb.office2019@gmail.com
© 2020. All Rights Reserved. Designed by Red and White Agency
Made on
Tilda